PRODEJ VSTUPENEK

5.7. MUZIKÁLY NARUBY RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ l 19:00 HOD
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ MUZIKÁLOVÁ KONCERTNÍ SHOW V ČR

Koncertní zábavná show naplněná těmi největšími hity z českých i světových muzikálů.
Muzikály Naruby, to je koncert živé kapely, která hraje známe hity tak, jak jste je ještě nikdy neslyšeli.Trio předních zpěváků, muzikálových a seriálových herců – Josef Vágner, Petr Ryšavý a Jan Kopečný za doprovodu živé kapely hrají ty největší muzikálové hity ve velmi energickém, poutavém a zábavném pojetí. Berte prosím na vědomí, že se nejedná pouze o klasické muzikály, ale v dnešní době hit-muzikálů je koncertní program složený převážně z těch největších hitů V. Neckáře, W. Matušky, K. Gotta, kapely Lucie, H. Vondráčkové, L. Bílé, J. Ledeckého, kapely Lucie, Olympic, ale také z titulních melodií z Disney filmů jako Lví Král, či Frozen- Ledové Království.

Cena zakoupených vstupenek on-line 790 Kč. Cena zakoupených vstupenek na místě 990 Kč.


Vánoční koncert s Kamilou Nývltovou: Speciální host Thomas Bergersen

Přijďte si užít nezapomenutelný vánoční večer plný živé hudby a magických melodií na svátečním koncertě zpěvačky Kamily Nývltové v Divadle Hybernia dne 25. listopadu 2024 od 19:00 hodin. Tento večer bude zvlášť oslnivý díky úžasnému hostu, světoznámému autoru filmových melodií, Thomasu Bergersenovi, se kterým Kamila spolupracuje více než pět let a měla tu čest s ním jet už dvě evropské tour skupiny Two Steps from Hell.

Společně s Kamilou za doprovodu smyčcového quartetu Klasix, smyčcového orchestru Dolce Furiosi a pěveckého sboru Česko zpívá, se Thomas Bergersen připojí k tomuto vánočnímu koncertu, proto očekávejte emotivní interpretace tradičních vánočních melodií i nové aranžmá, které vás vezmou na cestu plnou radosti, lásky a naděje

Kamilu na jejím vánočním koncertu doprovodí také Sing Sing Quintet, ve složení zpěváků Michaela Nosková, Bohuš Matuš, Tomáš Trapl a Peter Pecha, uskupení svými úžasnými vokály a harmoniemi přinesou do sálu nezapomenutelnou atmosféru.

Kamila, známá svým skvělým hlasem a vášní pro vánoční hudbu, přivede na scénu divadla Hybernia nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky vánočních písní. Její vystoupení bude plné klasických vánočních hymen, ale i moderních hitů v nových aranžmá, které okouzlí publikum všech věkových kategorií, proto se diváci mohou těšit na nezapomenutelný večer plný magie vánočních světel, radosti a přátelské atmosféry.

Nezapomeňte si rezervovat místo na tomto zvláštním koncertě, který slibuje přivést k sobě rodiny a přátele v duchu vzájemného spojení a radosti z blížících se Vánoc.
V případě problému při koupi vstupenek, nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

info@enigoo.cz+420 461 049 232