Zpěvačka Kamila Nývltová

Zpěvačka Kamila Nývltová

Agentura zastupuje českou mladou sólovou a muzikálovou zpěvačku Kamilu Nývltovou.

Nabídka vystoupení: 

  • SÓLOVÉ vystoupení na halfplayback (hudební podehrávku na CD)
  • Vystoupení s KAPELOU
  • Komorní sváteční koncert s živým doprovodem
  • Koncert se zpěvákem MARIANEM VOJTKEM
  • Koncert se zpěvákem JOSEFEM VOJTKEM

Kamila Nývltová (*28. června 1989), zpěvačka s nezaměnitelným hlasem působí jako sólistka Hudebního divadla KarlínDivadla Broadway Divadla Hybernia.

Zahrála si hlavní role v muzikálech Aida (role núbijské princezny Aidy),  Kleopatra (role Kleopatry), Dracula (role Adriany/Sandry, Lorraine), Angelika (role Angeliky) a v pohádkové hudební komedii Sněhurka a sedm závodníků (role Sněhurky). Dále ztvárnila vedlejší role v muzikálu QuasimodoKat Mydlář a Mata Hari. Též účinkovala v multižánrovém představení Lidoskop.

Kamila má na svém kontě tři sólová CD („Kamila Nývltová“, „Vánoční dárek“ a „Moje lásky“) a 5 videoklipů („Son Of A Preacher Man„, „Něco jsi slíbil“, „Je to hřích“,  „Jsem to já“ a „Příběh„).

V listopadu 2016 vydala Kamila svoji třetí desku „Moje lásky„. Jedná se o album duetů s předními osobnostmi české hudební scény jakými jsou Josef Vojtek, Michal David, Leona Machálková, Marian Vojtko, Olga Lounová, Vilém Čok nebo Michaela Gemrotová.Kamila spolupracuje a vystupuje s řadou svých pěveckých kolegů – Marianem Vojtkem, Danielem Hůlkou, Václavem Noidem Bártou, Josefem Vojtkem, Josefem Vágnerem nebo celosvětově uznávaným gospelovým zpěvákem Mano Ezohem.Ve filmu „Jedlíci aneb Sto kilo lásky“ režiséra Tomáše Magnuska si zahrála jednu z hlavních postav, fyzioterapeutku Simonu.

Kamila je hrdou patronkou pěvecké soutěže pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí Česko zpívá.

31. října 2017 Kamila pokřtila svůj první exkluzivní Kalendář Kamila Nývltová 2018 s fashion fotografiemi z Egypta.

Aktuálně připravuje se skladatelem a zpěvákem Josefem Vojtkem nové album.

Webové stránky zpěvačky: www.nyvltova.czKomentáře nejsou povoleny.