Pěvecká soutěž ČESKO ZPÍVÁ

Pěvecká soutěž Česko zpívá

Agentura Art Presto je organizátorem pěvecké soutěže „ČESKO ZPÍVÁ“. 

ČESKO ZPÍVÁ“ je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí ze Slovenska, Polska, Ruska. Pěvecké klání má čtyři soutěžní kola. Zpěváci se do soutěže hlásí prostřednictvím jednoduchého elektronického formuláře, kam vloží kromě údajů o sobě i nazpívané soutěžní nahrávky. Ze všech zaslaných nahrávek vybere odborná porota v základním kole postupující soutěžící, kteří se již na živo budou prezentovat na výběrovém kole, následně v semifinále a finále.

Soutěž si svým profesionálním a osobitým přístupem získala přízeň začínajících zpěváků, hudebních pedagogů i veřejnosti.

Projekt si klade za cíl podpořit pěvecké nadání dětí a mladých lidí, objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se.

Živé pěvecké výkony ve výběrovém kole, semifinále a finále hodnotí odborná porota složená
z producentů, manažerů, hudebních profesionálů a celebrit. V minulých ročnících v porotě zasedli např.:  profesor zpěvu Eduard Klezla, hudební producent Milan Herman, zpěvačka a patronka soutěže Kamila Nývltová, zpěváci Petr BendeMarian Vojtko, Bohouš Josef, Tomáš Savka, Josef Vágner, Zdeněk Podhůrský, zpěvačky Renata Drössler, Olga Lounová, filmový režisér Tomáš Magnusekmuzikant a dirigent Ota Balage, hudební dramaturgové Českého rozhlasu a další.

Patronkou projektu je mladá česká sólová a muzikálová  zpěvačka Kamila Nývltová.

Webové stránky soutěže: www.cesko-zpiva.czKomentáře nejsou povoleny.